Zeytinburnu Palyaço Kiralama

zeytinburnu palyaço fiyatları

Zeytinburnu Palyaço Fiyatları

Zeytinburnu Palyaço Kiralama – İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnu ilçesinde yapacağınız tüm organizasyon ve etkinliklerde ihtiyaç duyacağınız palyaço kiralama servisi için bizden destek ve yardım alabilirsiniz. fiyatlar ve yapılan etkinlik içerikleri için bizi arayabilirsiniz. yıllardır sünnet düğünleri, düğün cemiyetleri, nişan organizasyonu, doğum günü patileri ve açılış organizasyonlarında sizlere hizmet veriyoruz.

palyaço kiralama zeytinburnu

En Uygun Zeytinburnu Palyaço Kiralama Servisi

Palyaço hizmetleri İstanbul’un her bölge ve ilçesinde olduğu gibi Zeytinburnu ilçemizde de devam ediyor. artık etkinlikler, düğünler ve partiler animasyon ekiplerimiz ile çok daha renkli ve eğlenceli olacak. palyaço gruplarımız yanında sihirbaz gösterisi, tahta bacak gösterisi, jonglör gösterisi ve ateşbaz gösterileri organizasyon şirketimiz tarafından verilmektedir.

Zeytinburnu Palyaço kiralamak

Sünnet Düğünü Palyaço Servisi

Sünnet Düğünlerinize renk katmak ve neşeli bir hale getirmenin en güzel yolu palyaço kiralamaktır. sünnet organizasyonu devam ederken biz arka planda çocuklarla çeşitli oyun ve yarışma aktiviteleri yapmaktayız. ayrıca çocuklarla müzik eşliğinde danslar yapmaktayız. iddialıyız çünkü çocuklar çok eğlenecek ve mutlu olacaklar. 

Palyaço Fiyatları Kaç Para?

  1. 2 Saat Palyaço Etkinliği 250 TL
  2. 3 Saat Palyaço Fiyatı 300 TL
  3. 4 Saatlik Palyaço Programı 350 TL
  4. 5 Saatlik Palyaço Servisi 400 TL

Fiyatlarımıza Ulaşım, Sosis Balon Dağıtımı Aktiviteler ve Yarışmalar Dahildir.

palyaço hizmeti zeytinburnu

En Kaliteli Zeytinburnu palyaço hizmeti servisi olarak bizden bilgi alabilirsiniz. Tlf. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir