Bahçelievler Palyaço Kiralama

palyaço kiralama bahçelievler

Bahçelievler Palyaço Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla

Bahçelievler Palyaço Kiralama – İstanbul Avrupa Yakasında Bahçelievler’de yapacağınız organizasyon ve programlarda ihtiyaç duyacağınız palyaço kiralama hizmeti için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. size her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. istediğiniz yere istediğiniz kadar animatör gönderebiliyoruz. Palyaço Ücretleri 1 saat 199 TL’den Başlamaktadır.

palyaço kiralama bahçelievler

Bahçelievler Palyaço Servisi En İyi Hizmeti Sunuyor.

Bahçelievler palyaço hizmeti için organizasyon şirketimiz düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, doğum günleri ve okul etkinliklerine hizmet sunuyor. yüz boyama, oyunlar, yarışmalar ve sosis balon dağıtımı gibi etkinlikler yaparak çocuklara güzel anlar yaşatıyoruz. İstanbul’un en gözde mekan ve salonlarda görev almaya devam ediyoruz. iddialıyız, çünkü bu işi yıllardır en mükemmel şekilde yapıyoruz.

Bahçelievler palyaço

Palyaço Kiralama Doğum Günü Partisi

Yaş günleri ve doğum günü partilerinin vazgeçilmezi olan palyaço animatörler en güzel oyunları ve yarışmaları çocuklarla yaparak eğlenceli dakikalar yaşatıyorlar. %100 müşteri memnuniyet garantili palyaço hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Doğum günü etkinliklerinde ister bay, ister bayan palyaço bizden talep edebilirsiniz. İşimiz Çocuklarınızı Eğlendirmek ve mutlu etmektir, sizde yavrularımızı mutlu edebilir ve onlara sürpriz yapabilirsiniz.

Palyaço Etkinliğinde Neler Yapıyoruz?

  1. Yüz Boyama
  2. Sosis Balon Süslemeleri
  3. Pinyata Hizmeti
  4. Evde Balon Süslemeler
  5. Oyun Ve Aktiviteler
  6. Çuval Yarışı
  7. Halat Çekme
  8. boyama etkinliği

bahçelievler palyaço kiralama

Palyaço Kiralama Servisi Bahçelievler ilçesinde devam ediyor. Kiralık palyaçolar için arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir