Aşuk İle Maşuk Kiralama

Aşuk İle Maşuk Kiralama

Aşuk İle Maşuk Kiralama Ücretleri

Aşuk İle Maşuk Kiralama, Karşılıklı Güldürü Ve Şakalaşmalar Üzerine Oyunlar Sergilemektedirler. Osmanlıdan Gelen Bir Eğlence olan Aşuk Maşuk Gösterilerini Sizlere Sunmaya Devam Ediyoruz. Aşık Maşuk Gösterisi Müzikli ve güldürü türünde Bir Gösteridir.

En Özel Görsel Şovları Sizler İçin Yapıyoruz.

Aşuk İle Maşuk Oyunumuz Halk Oyunları Ekibimiz tarafından Profesyonelce İcra Edilmektedir. aşuk maşuk gösterileri daha çok Silifke yöresinde düğün derneklerde oynanan eğlenceli ve izleyenleri güldüren seyirlik oyunlardır.

aşık maşuk fiyatları

Aşuk Maşuk Gösterileri

2 erkek oyuncu tarafından oynanır, göbeklerine yüz çizilir farklı ve ilgi çekici bu oyunlar yüzyıllardır hep oynana gelmiştir. günümüzde organizasyonların vazgeçilmezi olan aşuk maşuk oyunlarını sizlere ulaştırıyoruz. Organizasyonlarınıza Başka Bir Heyecan katmak İçin Animatörlerimizden Aşuk İle Maşuk’u Çağırabilirsiniz.

İstanbul Aşuk İle Maşuk Fiyatları

Aşuk İle Maşuk Gösterilerimizi; Dükkan Açılışları, fuar Organizasyonu, festivaller, Panayırlar, şenlikler, düğün Merasimleri, Sünnet Düğünleri, Ramazan Etkinlikleri, şirket organizasyonları gibi Programlarda gösteriler yapmaktayız. Sizde Kültürümüzün bir parçası olan bu muhteşem programları etkinliklerde misafirlerinize sunun.

En İyi Ekipler En Ucuz Fiyatlar

aşuk maşuk oyunları

son yıllarda müşterilerimiz daha eğlenceli ve ilgi çekici programlar bizden talep etmektedirler. bizlerde buna mukabil Anadolu kültürünün bir parçası olan ve hem eğlenceli, hemde güldürü kısmı da olan bu oyunu tercih etmektedirler.

Aşuk İle Maşuk Gösterisi Fiyatları İçin Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48