karagöz hacivat canlı tiyatro gösterisi

Karagöz Hacivat Kiralama, Organizasyonlarınıza Başka Bir Heyecan Katmak İçin Animatörlerimizden Karagöz Ve Hacivat’ı Çağırabilirsiniz. Karagöz Hacivat Gösterimiz Tiyatrocu Arkadaşlarımız Tarafından Profosyonelce İcra Edilmektedir. Karşılıklı Güldürü Ve Komedi Üzerine Oyunlar Sergilemektedirler. İstanbul İli Ve Çevre Şehirlerde Gösterilerimizi Sergilemekteyiz.

kiralık Hacivat Karagöz fiyatları

Karagöz Hacivat Gösterileri Çok Uygun Fiyatlar

eski zamanlardan Osmanlıdan günümüze gelen kültür miraslarımızdan olan karagöz Hacivat gösteri oyunları yüzyıllardır dilden dile, gönülden gönüle yayılarak gelmektedir. Geçmişten gelen kültürümüzün önemli miraslarından olan 2 kişilik canlı tiyatro gösterilerimiz 2.500 TL’den Başlamaktadır.

hacivat karagöz fiyatları

İstanbul Karagöz Hacivat Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Eski zamanlarda ramazan ayının akşamlarında iftarlar açılır sonrasında ramazan şenliklerine giden halk karagöz Hacivat gösterilerini gülerek izlerler, yine orta oyunu, gölge oyunu, aşuk ile maşuk, meddah gösterisi gibi eğlenceli komedi tadında insanlar çok eğlenirlerdi. Bizler animasyon grupları olarak geçmişten gelen geleneksel tüm bu oyun ve gösterileri günümüze taşıyoruz.

Hacivat karagöz kiralama servisi için bizden destek alabilirsiniz. İstanbul’da yapacağınız tüm ekipleri ve ekipmanları bizden talep edin biz size ulaştıralım.

karagöz hacivat kiralama hizmeti

Karagöz Ve Hacivat Gösteri Organizasyonları

Karagöz Hacivat Gösterilerimizi; Açılışlarda, fuarlarda, festivaller, şenlikler, düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünleri, Ramazan Ayı Etkinlikleri, şirket organizasyonları gibi Programlarda gösteriler yapmaktayız. Otantik Orijinal Hacivat karagöz kıyafetleri canlı tiyatro programları yaparak misafirlere güzel zamanlar yaşatıyoruz.

Hacivat karagöz gösterisi

En Eğlenceli Karagöz Hacivat Programları

Ayrıca Okul Programlarında Yine En güzel Gösterileri Çocuklar İçin Yapıyoruz. Anadolu Kültürünün Çağlar Boyu Gelen Mirasıdır. Eski Zamanlarda Düğünlerde Sünnetlerde Köy Meydanına Toplananlara Karagöz Hacivat Gösterileri Sunulurdu. Her Zaman En Eğlenceli ve Güldürürken Düşündüren Hacivat Karagöz Programları İçin Bizden Yardım Alın.

hacivat karagöz istanbul fiyatları

İstanbul’da yapacağınız etkinliklerde Karagöz Hacivat Fiyatları İçin Bizden Bilgi Alın.
0532 692 98 48