Tahta Bacak Kiralama fiyatı ne kadar

İstanbul’da Tahta Bacak Gösterileri Yapıyoruz

Tahta Bacak Kiralama Servisi İle Organizasyonlarınıza Başka Bir Heyecan katmak İçin Tahta Bacak Animatörünü Çağırabilirsiniz. Tahta Bacak Animatörlerimizin Muhteşem Şovlarını Sizde İzleyin Ve Organizasyonlarınıza Renk Katın. Akrobatik Şovlar, Danslar, Oyunlar Ve Jonglör Gösterilerini Yapan uzun Adam Herkesi Çok Şaşırtacak.

tahta bacak fuar organizasyonu

En Renkli Ve Heyecanlı Tahta Bacak Şovları Sizleri Bekliyor

Son yıllarda etkinliklere renk ve farklılık katmak isteyen müşterilerimiz tahta bacak gösterileri ile istediği coşkuyu yakalayabiliyorlar. Size panayır ve festival havasında organizasyonlar sunmak için buradayız. Tahta bacak ve diğer animatörlerimiz size çok farklı zamanlar yaşatacaklar. İşinde Uzman Ve Deneyimli Ekiplerimiz Etkinlik ve Davetlere Renk Katmaya Devam Ediyor.

kiralık tahta bacak fiyatı

Tahta Bacak Gösterisi İle Sünnet Organizasyonu

Özellikle açık hava organizasyonlarında tahta bacak şovları gelen misafirler ve davetlilere çok özel deneyimler yaşatacaklardır. 20 yılı aşkın organizasyon tecrübemizi sizinle paylaşmak için buradayız. İster okul şenlikleri, ister sünnet düğünleri, ister dükkan açılışları, ister kır düğün törenleri hiç fark etmez, tahta bacak gösteri ve programlarımızı çok beğeneceksiniz.

kiralık tahta bacak organizasyonu

Tahta Bacak Ekibi İle Açılış Organizasyonu

İstanbul’da istediğiniz tüm bölgelere sizlerin talebi üzerine palyaço ve animasyon ekiplerimiz ile gelmekteyiz. Tahta bacak gösterisi için fiyatları öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında Çalınan Müzik Eşliğinde Tahta Bacak Animatörümüzün Dansları Ve Görsel Şovları ile müşterinin ilgisini dükkana ve işyerine çekiyoruz.

animatör kiralama organizasyonu

Tahta Bacak Hizmetini Nerelerde Veriyoruz?

  1. Açılış Organizasyonu
  2. Düğün Organizasyonları
  3. 23 Nisan Etkinlikleri
  4. Ramazan Etkinlikleri
  5. Sünnet Düğün Organizasyonları
  6. Şirket Organizasyonları

Tüm Etkinlik Ve Programlarda Tahta Bacak Servisi Hizmeti Sunmaktayız.

Tahta Bacak İle Nerelerdeyiz?

Tahta Bacak Gösterileri Özellikle; Açık Alanlarda Kır Düğünleri Ve Dükkan Açılış Organizasyonlarında Sıkça Hizmet Verdiğimiz Alandır. Yine Doğum Günü Partileri Ve Sünnet Organizasyonlarında Yer Almaktayız. Tahta Bacak Gösterilerimizde Jonglör Gösterileri de yapmaktayız. Açılışlarda özellikle dükkana ilgiyi çekmek için Tahta bacak animatörümüzü kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz 7 gün boyunca sizlere hizmet vermekteyiz, bizi arayın gelelim.

uzun adam kiralama ile doğum günü

Tahta Bacak Kiralama Hizmeti Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin. İstanbul Hayat Organizasyon İletişim 0532 692 98 48