Gaziosmanpaşa Palyaço Kiralama

Gaziosmanpaşa Palyaço Kiralama

Gaziosmanpaşa Palyaço Kiralama

Gaziosmanpaşa Palyaço Kiralama – İstanbul Avrupa Yakasında Gaziosmanpaşa İlçesinde Yapacağınız Doğum Günü, Sünnet Organizasyonu, Açılış Organizasyonu Ve Okul Etkinliklerinde Palyaçolarımız Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor. Haftanın 7 günü organizasyon şirketimizi arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Palyaço Kiralamak İstiyorum Demeniz yeterli Uzman Kadrolarımız organizasyonlarda İş Başında. Yüz Boyamadan, Sosis Balon Dağıtımına, Çuval Yarışından, Halat Çekme Yarışına Kadar Tüm Eğlenceli Oyunları Animasyon Grubumuz yapıyor.

gaziosmanpaşa palyaço kiralama fiyatlarımızı öğrenin

Gaziosmanpaşa Palyaço Fiyatları

Palyaço Ve Animatör Kiralama Fiyatlarımız Gidilen Yerin Uzaklığı Kalınan Saatle Doğru Orantılı Artmaktadır. 18 Yıldan Beri Etkinlik, Organizasyon Ve Partilerde Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunuyoruz. Kaliteli Ve Deneyimli Palyaçolarımız Her Zaman En İyi Hizmeti Veriyoruz. Palyaço Dışında İlizyonist Gösterisi, Tahta Bacak Kiralama, Jonglör ve bubble show gösterisi yapabilmekteyiz. 2024 senesine özel indirimli ve kampanyalı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.

gaziosmanpaşa palyaço kiralama servisi

Gaziosmanpaşa Palyaço Kiralama Organizasyonu

1 kişiden, 30 kişiye kadar palyaço kadromuz hizmet verirken, bir saatten 5 saate kadar ekiplerimiz sizlerle oluyor. En şık kıyafetler ve en renkli oyunlar ve yarışmalar organizasyonlara coşku katacaktır. İstanbul’un her yerinde bulunan palyaçolarımız en kısa zamanda etkinlik alanına ulaşmaktadır. Elemanlarımız programdan 1 saat önce mekana gelir ve hazırlıklarını yapar ve programa başlarlar. Eğlenceli anlarınızda her zaman hizmetinizdeyiz.

avrupa yakası palyaço kiralama servisi

Gaziosmanpaşa İlçesinde Palyaço Kiralamak Ve Doğum Günlerinize Farklılık Kazandırmak İçin Arayın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir