Animasyon Grubu İade Politikası

%100 Müşteri memnuniyeti, hizmetlerin icrasında olduğu kadar öncesi ve sonrasındaki süreçlerde de Animasyon Grubu tarafından hedeflenen önemli bir kalite prensibidir. İcra edilen tüm hizmetlerimizde Animasyon Grubu güvencesi ve garantisi, müşterilere sunulmaktadır. Bu kapsamda, resmi mevzuatlara harfiyen uyulmakta, 6502 sayılı Tüketici Hakları Kanunu temel mevzuat olarak uygulanmaktadır. Tüm sıkıntılı süreçler esnasında, diyalog ve hoşgörü ile çağdaş bir yaklaşım gösterilmektedir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun, mal ve hizmet satın almış müşterilere iade ve cayma hakkı vermektedir. Animasyon Grubu, tüketicilerin bu kanuni haklarına saygılı davranmakta ve rezervasyon veya satın alma işleminin yapılmasından sonra, hizmetin icrasına son Yedi gün kaldığı ana kadar koşulsuz iptal etme hakkı sunmaktadır. Süreçler esnasında müşterileriyle temas halinde bulunan Animasyon Grubu, potansiyel problemlerin önüne geçebilmek için sürece olumlu katkı sunmayı da gaye edinmiştir.palyaço servisi

Animasyon Ekibi İade Politikası

Müşteriler tarafından da sürecin daha doğru işletilmesi açısından, en baştan itibaren bu metnin okunması ve teyit edilmesi çok önemlidir. Animasyon Grubu ile sürekli iletişim kuran müşterilerin yaşadıkları problemler, kısa sürede çözülerek, hizmetlerin ya da iadenin daha doğru icrası imkânı doğacaktır.

Animasyon Grubu İade Politikasında geri ödemeler hakkaniyet ve karşılıklılık esasına göre en kısa zamanda yapılmaktadır. Müşteri, hizmetin siparişi esnasında hangi ödeme kanalını, hangi ödeme şekli ile kullandıysa aynı ödeme kanalı ve aynı şekilde para iadesi gerçekleştirilecektir. Özellikle belirtilmesi gerekir ki, kredi kartına taksitli olarak yapılmış ödemelerin iadesi, yine aynı kredi kartına taksitli olarak ödenecektir.

Animasyon Grubu, bu İade Politikasını detaylı olarak hazırlamış olsa da doğabilecek uyuşmazlıklar için yine müşteri lehine düşünmektedir. TÜKETİCİ’nin oturduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Hakem Heyetleri, uyuşmazlıkların çözümü için yetkilidir. Tüketici Kanununda her yıl belirlenen tutarın daha fazlası uyuşmazlığa konu edilmişse, bu durumda yetkili merci, aynı yerdeki Tüketici Mahkemeleri olacaktır.

Yukarıda belirtilen tüm şartlar, Tüketici ve Animasyon Grubu tarafından okunmuş, anlaşılmış ve kabul edilmiştir.