Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatı 850 TL

Sünnet Organizasyon Fiyatları – Sünnet Düğün Organizasyonlarında İstanbul Ve İlçelerinde Binlerce Cemiyeti Organize Ettik. kaliteli ve deneyimli ekiplerimizle her zaman en mükemmeli en özel zamanlarınızda sizlere sunuyoruz. sünnet tahtı kiralama yeniçeri askerleri, palyaço kiralama, ilizyonist kiralama ve mehteran takımı gösterileri ile programlara renk katıyoruz.

sünnet koltuğu kiralama servisi

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları

500 tl’den başlayıp 5000 tl’ye kadar sünnet düğün organizasyonları yapmaktayız. ister tam kapsamlı bir düğün yapabilir isterseniz sadece bir palyaço kiralayabilirsiniz. sünnet düğün organizasyon fiyatları gidilen yerin uzaklığı ve istenilen içeriğe göre değişiklik göstermektedir. sünnet organizasyonlarında ikram arabaları olan pamuk şeker kiralama, patlamış mısır kiralama, osmanlı macunu kiralama servisimiz de vardır.

mehter takımı ve sünnet tahtı kiralama

Sünnet Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

İstanbul’da en kaliteli sünnet düğünlerini yaptırmak isteyen müşterilerimiz organizasyon şirketimizi arayarak profesyonel destek bizden almaktadır. en şık zincir balon ve papatya balon süslemeleri yanında taht ve yeniçeri askerleri ile en unutulmaz merasimlere imza atıyoruz. animasyon grubu ve ilizyonist kiralama hizmeti yanında müzik grubu ve düğün orkestra ekibi kiralama servisi de vardır.

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları En Ucuz Ve En Uygun Fiyatlarla Hayat Organizasyon’da, Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir