Şişli Palyaço Kiralama

Şişli Palyaço Kiralama

Şişli Palyaço Fiyatları

Şişli Palyaço Kiralama Hizmeti İçin organizasyon şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. kaliteli ve tecrübeli palyaço ekipleri ile 20 yıldır en eğlenceli ve en iyi hizmeti sunuyoruz. 1 palyaçodan 10 palyaçoya kadar organizasyon ve etkinliklerde hizmet verebiliyoruz. iddia ediyoruz! palyaçolarımızın etkinlik ve oyunlarını çocuklar çok beğenecek. çünkü biz bu işi çok iyi biliyoruz.

Şişli Palyaço Ekibi

Şişli Kiralık Palyaço Servisi

Şişli başta Olmak üzere tüm Avrupa Yakası’ndaki ilçe ve semtlerde hem evlere hemde mekanlara gidip çocukları eğlendiriyoruz. ister doğum günü partisi, ister açılış organizasyonu, ister sünnet düğünü, ister anaokulu etkinliği hepsinde animasyon gruplarımız hizmet vermektedir. animatörlerimiz 2 saat ile 4 saat arasında mekanlarda bulunabiliyorlar. palyaço Ekibi İle çocuklarla çuval yarışı, halat çekme oyunu, resim çizme etkinliği, balon şov etkinliği ve sandalye kapmaca gibi oyunlar oynuyorlar. ayrıca Animatör ile müzik eşliğinde danslar ve oyunlar oynuyorlar.

Şişli Animasyon ekibi

Şişli Palyaço Kiralama İçin Bizi Önceden Arayın

tüm etkinliklerin ve davetlerin olmazsa olamazlarından olan palyaço ve animatör hizmeti ortama neşe ve eğlence katmaktadır. palyaço fiyatları gidilen yerin uzaklığı, palyaço sayısı ve sürenin uzunluğuna göre değişmektedir. 500 TL’den başlayan Palyaço Kiralama fiyatlarımızı öğrenip rezervasyon yaptırabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz. Palyaçoların Yanında Kostüm Karakterler ve Tahta Bacak kiralamada Mevcuttur.

şişli palyaço servisi ne kadar

Şişli’de Yapacağınız Organizasyonlarda Palyaço Kiralamak İstiyorum Diyen Herkes Bize Ulaşsın.