İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti – Palyaço Kiralamada Tüm İstanbul’da yıllardır sizlere hizmet veriyoruz. Hem eğlenceli, hem coşkulu, hemde oyunlarla dolu programlar çocukları bekliyor. Oyunlar, Yarışmalar, Çocuklarla Danslar, Yüz boyama ve sosis balon dağıtımları yapmaktayız.

istanbul palyaço organizasyonu

Animasyon Grubunda %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Palyaço olmak sadece komik kıyafeti giymek değildir. Palyaço demek işi bilen ve çocuklara hoşça vakit geçirten onlarla sınırsız eğlendiren kişidir. Biz 17 yılı aşkındır organizasyon camiasında binlerce etkinliğe imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Palyaço ekiplerimizi 7/24 arayabileceğiniz telefon numarası 0532 692 98 48

istanbul palyaço kiralama organizasyonu

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sizlere hizmet sunuyoruz. bir çok salon ve mekanda sizlere hizmet sunarken kalite ve uygun fiyat politikasından taviz vermiyoruz. Palyaçolarımız Neler Yapıyor; çocuklarla oyunlar oynuyoruz, yarışmalar yapıyoruz, yüz boyamaları yapıyoruz ve sosis balonlardan çeşitli figürler yapıp çocuklara dağıtıyoruz. İstediğiniz tüm mekanlara kadar gelip organizasyonlara heyecan katalım.

palyaço ekibi organizasyonu

İstanbul Palyaço Kiralama En Ekipler Sizlerle.

Çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Onları mutlu ettiğimiz zaman bizler de çok mutlu olur ve onların mutluluğu ile coşarız. Bu nedenle de çocukları mutlu edebilmek adına Palyaçolar Olarak elimizden geleni yaparız. Çocuklarımızla beraber katıldığımız ya da onlar için düzenlediğimiz her türlü organizasyonda çocukların ilgisini çeken şeyler bulmak, mutluluklarını daha da arttıran şeyler olacaktır.

palyaço ekibi kiralama

Doğum Günü Partisi Palyaço Servisi

Özellikle doğum günü, sünnet törenleri, açılış ve tanıtım organizasyonlarında palyaço kiralama hizmeti ile çocukların dikkatini çekebilir ve onların mutluluğunu sağlayabilirsiniz. Son yıllarda etkinlik ve organizasyonlarda mutlaka olması gerekenlerden birisi palyaço animatörlerimizdir. doğum günleri çok daha renkli ve daha eğlenceli olmasını isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

palyaço etkinliği esra erol

Kiralık Palyaço Servisi %20 İndirimli

İstanbul organizasyon sektöründe en önemli firmalardan biri olan firmamız İstanbul’da palyaço kiralama hizmeti vermekte ve bu konuda yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çekmektedir. İşinde usta ve profesyonel palyaçolar ile verilen İstanbul’da palyaço kiralama hizmetimiz, yapacağınız faaliyetlerde bütün ilgileri üzerinizde toplamanızı sağlayacaktır. İndirimli fiyatlarımız ve kampanyalarımız devam ediyor.

palyaço hizmeti en tecrübeli ekipler

İstanbul palyaço Kiralama Fiyatları İçin Bizden Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir