Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları

sünnet tahtı imalatı

Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları

Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları – Sünnet Organizasyonları artık sıradanlıktan çıkıyor ve çok daha ihtişamlı ve ilgi çekici oluyor. Sünnet düğünlerinde sünnet koltuğu kiralama servisimiz 15 yıldan beridir sizlere hizmet veriyor. Sünnet koltuğu kiralama yanında kostümlü yeniçeri askerleri ile sizlere Osmanlı’nın ihtişamını yaşatıyoruz.

sünnet tahtı mavi taht kiralama

Sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri yanında mehteran takımı gösterileri ile müthiş bir program yapıyoruz.  Sünnet koltuğu kiralama ve yeniçeri askerleri kiralama fiyatımız İstanbul içi 1.500 TL’den başlamaktadır. İstediğiniz Taht Modelini Seçin Size Ulaştıralım.

Taht Yeniçeri Kiralama Ücretleri

Yerin uzaklığına göre taht ve yeniçeri fiyatlarımız farklılık göstermektedir. İstanbul dışında farklı şehirlere de hizmet vermekteyiz. Sünnet düğünleriniz taht yeniçeri, mehter takımı, balon süsleme ve palyaço animatörler ile çok daha güzel gerçekleşmektedir. Çocuğunuzun erkekliğe adım attığı bu dönemde çocuğunuzun ve sizin asla unutamayacağı sünnet düğün merasimleri yapıyoruz.

sünnet koltuğu kiralama yeniçeri askerleri

Sünnet Organizasyonu Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti

Sünnet tahtı ve sünnet koltuğu modellerimize bakıp karar verebilirsiniz. sizin için en iyi organizasyonu sunmak için yıllardır çalışıyoruz. Hayat Organizasyon marka ve güvencesi ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. İstediğiniz renk ve modelde tahtlarımıza bakıp karar verin.

kiralık sünnet tahtı süsleme

Kiralık Sünnet Koltuğu Fiyatları Çok Avantajlı

Yıllardır sizi memnun etmek için çok çalışıyoruz. Sünnet düğünlerinde nostaljik ikram arabaları ile de hizmet veriyoruz. Pamuk şeker arabaları, popcorn arabası, patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti kiralama servisimiz mevcuttur. Sünnet Koltuğu Kiralama fiyatlarımız 4.000 TL’den Başlamaktadır.

kiralık taht modeli balon süsleme

Sünnet Düğün Organizasyonları Başka Neler Var?

Pamuk Şekerci Kiralama, maraş dondurması ve bardakta mısır arabaları ile sünnet düğünlerini panayır alanına çeviriyoruz. Palyaço hizmeti yanında ilizyonist kiralama ve tahta bacak kiralama hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın. Size en mükemmeli sunmak için hep yeni konseptler ve süslemeler yapmaktayız.

Sünnet Düğün Organizasyonu Kampanyası

 • Sünnet Koltuğu Kiralama
 • 4 Yeniçeri Askeri Kostümlü
 • Volkan Atımı – Konfeti Atımı
 • Palyaço Hizmeti
 • Yüz Boyama Servisi
 • Sosis Balon Dağıtımı
 • Oyun Aktiviteleri – Yarışmalar
 • Balon Süsleme Hizmeti
 • Tahtın Arkasına Kemer Balon
 • Zincir Kemer Balon Kapıya
 • Papatya Balonlar
 • Serpme Balonlar

Sünnet Düğünü Kampanyası Sadece 6.000 TL

Sünnet tahtı kiralama yeniçeri askeri kiralama

Sünnet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Taht ve yeniçeri askerleri organizasyonlara ihtişam katmakla kalmıyor gelen misafirleri adeta büyülüyor. Misafirlerinizin yıllarca hatıralarından silinmeyecek programlar yapıyoruz.

 1. Taht ve yeniçeri fiyatlarımız ne kadar? Nerelere ve hangi bölgelere hizmet veriyoruz? Fiyatlarımız ortalama 4.000 TL’den başlamaktadır. Taht ve balon süslemelerini sadece İstanbul içine hizmet vermekteyiz.
 2. Sünnet tahtı yanında hangi hizmetlerimiz var? Balon Süsleme Hizmeti Var mıdır? Ve fiyatlar ne kadar?
 3. Palyaço kiralama ücretlerimiz nedir? içerikler nelerdir? Hepsini bizden öğrenin.

sünnet koltuğu taht kiralama fiyatı

İstanbul Sünnet Koltuğu Kiralama, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama Fiyatlarımız İçin Bize Ulaşın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir