İlizyonist Sihirbaz Kiralama

İstanbul İlizyonist Gösteri Hizmetleri

İlizyonist Sihirbaz Kiralama, Yetişkinlerin Özel günlerinde  profesyonel ilizyonist Ekiplerimiz sergilerken seyirciyi de animasyonlarla gösterisine katarak muhteşem bir Program sunar. Sihirbaz numaraları, Kapalı bir alanda olan seyirci ve asistanın elleri bağlı olarak seyircinin ceketinin asistana geçmesi numarası. Ayrıca Çocuk İlizyon Gösterilerini de Yapmaktayız.

sihirbaz gösteri organizasyonu

Sihirbaz Gösteri Organizasyonu

Sihirbaz Gösteri Organizasyonları Ortalama 45 dakika Sürmektedir. Yüzyıllardır insanlar yapılan sihirbaz oyunlarını ve ilizyon gösterilerine hep göstermiş ve ilgiyle takip etmişlerdir. Günümüzde de insanlar Sihirbaz Showlarını düğünler, sünnet organizasyonları, doğum günleri ve okul etkinliklerinde çocuklara sunulmaktadır.

sihirbaz kiralama hizmeti

En İyi İlizyonist Sihirbaz Kiralama Servisi

sihirbaz gösterileri, el çabukluğu ve göz yanılması üzerine kuruludur. Para kaybetmek, kart oyunları, Bıçak Yutma dışında da birçok ilgi çekici ve hayretlere düşürecek gösterilerimiz mevcuttur. 7’den 77 ye herkesin büyük beğeni ve büyük hayretle izlediği bu muhteşem şovlarımızı sizde çok beğeneceksiniz.

ilizyonist kiralama servisi

İlizyonist Kiralama Servisi

Çocukların İlgiyle İzlediği Şapkadan Tavşan Çıkarma, çemberlerin Birbirine geçmesi gibi Klasik gösteriler yapmaktayız. Gösteriler özellikle sünnet düğün cemiyetleri ve doğum günü partilerinde yapmaktayız. Ayrıca açılış organizasyonları ve okul etkinliklerinde ilizyonist gösterileri sunmaktayız.

ilizyonist kiralama fiyatı

İlizyonist Kiralama İle Doğum Günü Partileri

Sihirbaz kiralama artık çok kolay. bilgi için bize ulaşın. İlizyonistlerimiz bir nesneyi kaybetmekten, kaşık eğmeye, şapkadan tavşan çıkarmaya kadar bir çok inanılması zor olan oyunları sizler için sergiliyorlar. size bir ilizyonistten daha fazlasını vermek için çalışan sihirbazlarımızı mutlaka izleyin.

sihirbaz gösteri organizasyonu

İlizyonist Gösterileri Ve Sihirbaz Kiralama Hizmetleri İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48