İlizyonist Sihirbaz Kiralama

İstanbul İlizyonist Gösteri Hizmetleri

İlizyonist Sihirbaz Kiralama, Yetişkinlerin Özel günlerinde  profesyonel ilizyonist Ekiplerimiz sergilerken seyirciyi de animasyonlarla gösterisine katarak muhteşem bir Program sunar. Sihirbaz numaraları, Kapalı bir alanda olan seyirci ve asistanın elleri bağlı olarak seyircinin ceketinin asistana geçmesi numarası. Ayrıca Çocuk İlizyon Gösterilerini de Yapmaktayız.

ilizyonist gösterisi doğum günü

Sihirbaz Gösteri Organizasyonu 2.500 TL’den Başlıyor

Sihirbaz Gösteri Organizasyonları Ortalama 45 dakika Sürmektedir. Yüzyıllardır insanlar yapılan sihirbaz oyunlarını ve ilizyon gösterilerine hep göstermiş ve ilgiyle takip etmişlerdir. Günümüzde de insanlar Sihirbaz Showlarını düğünler, sünnet organizasyonları, doğum günleri ve okul etkinliklerinde çocuklara sunulmaktadır.

sihirbaz kiralama hizmeti

En İyi İlizyonist Sihirbaz Kiralama Servisi

Sihirbaz gösterileri, el çabukluğu ve göz yanılması üzerine kuruludur.

  1. Para kaybetmek
  2. Şapkadan Tavşan Çıkarma
  3. Ateşbaz Ateş Yutma
  4. Kart Oyunları Kart Kaybetme
  5. Bıçak Yutma Gibi İlginç Gösteriler
  6. Çemberlerin Birbirine geçmesi
  7. Masa Uçurma, Uçan Masa Gösterisi
  8. Sert Bir Çubuğun Çiçeğe Dönmesi

Bunların dışında da birçok ilgi çekici ve hayretlere düşürecek gösterilerimiz mevcuttur. 7’den 77 ye herkesin büyük beğeni ve büyük hayretle izlediği bu muhteşem şovlarımızı sizde çok beğeneceksiniz.

kiralık sihirbaz gösterisi

İlizyonist Kiralama Servisimizi Arayabilirsiniz

Çocukların İlgiyle İzlediği Ve Hayretler içinde takip ettiği muhteşem gösteriler yapmaktayız. Gösteriler özellikle sünnet düğün cemiyetleri ve doğum günü partilerinde yapmaktayız. Ayrıca açılış organizasyonları ve okul etkinliklerinde ilizyonist gösterileri sunmaktayız.

sihirbaz gösterisi ne kadar

İlizyonist Kiralama İle Doğum Günü Partileri

Sihirbaz kiralama artık çok kolay, Rezervasyon ve bilgi için bize ulaşın. İlizyonistlerimiz bir nesneyi kaybetmekten, kaşık eğmeye, şapkadan tavşan çıkarmaya kadar bir çok inanılması zor olan oyunları sizler için sergiliyorlar. Size bir ilizyonistten daha fazlasını vermek için çalışan sihirbazlarımızı mutlaka izleyin.

ilizyonist ve sihirbaz gösterisi etkinliği

Sünnet Organizasyonunda Sihirbaz Gösterisi Yapıyoruz

Sünnet düğünlerinde gelen davetlilere ve davetli çocuklara ilgi çekici sunumlar yapmak ve onlara unutulmaz anlar yaşatmanın en iyi yollarından biri sihirbaz gösterileridir. Profesyonel ve deneyimli yıllardır bu işle meşgul olan ilizyonistler en sıra dışı gösterilerini sünnet düğün organizasyonlarında sizler için sunuyorlar.

Sihirbaz kiralama kaç para

En Hayret Verici Sihirbaz Gösterileri Sizleri Bekliyor

Daha önce görmediğiniz ve duymadığınız en muhteşem görsel şovları sunarken herkes çok eğlenecek. Ortalama 45 dakika olan sihirbaz gösteri programları ister sahnede herkesin izleyebileceği şekilde yapılabiliyor, isterseniz arka planda çocuklara yönelik gösteri şeklinde de olabiliyor. 7 den 77 ye herkesin severek ve ilgiyle izlediği show larımızı mutlaka sizlerde organizasyonlarınız için talep edin. 

sihirbaz kiralamak kaç tl

İlizyonist Gösterileri Ve Sihirbaz Kiralama Hizmetleri İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48