nasrettin hoca

Nasrettin Hoca Kiralama, Organizasyonlarınıza Başka Bir Heyecan katmak İçin Animatörlerimizden Nasrettin Hoca’yı Çağırabilirsiniz. Nasrettin Hoca Karakterimiz Tiyatrocu Arkadaşlarımız Tarafından Profosyonelce İcra Edilmektedir.

Nasrettin Hoca Animatörler

Animatör Ekiplerimizi Kiralamak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizimle İletişime geçin. Nasrettin Hoca Anadolu’nun Hissiyatıdır. Gönül İnsanıdır. O Varlığıyla Her Çağda Yüzlere Tebessüm Verir. geçmişten günümüze kadar gelen fıkraları ve sözleri ile her zaman bizi düşünmeye sevk eden nasrettin hoca organizasyonlara renk katmaya devam ediyor.

Nasrettin Hoca Kiralama Fiyatları İçin Arayın.

Nasrettin Hocalarımızla Özellikle nasrettin hoca kiralamaSünnet Organizasyonu, Doğum Günleri Ve Dükkan Açılış Organizasyonlarında Gelen Çocuklarla Hoşça Vakit Geçiyoruz. Ayrıca Nasrettin Hocamız Yapay Eşeğiyle Gelerek Gelen Çocukları Eşeğine Bindirerek Gezdiriyor.

Nasrettin Hoca Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar vermeyin

Sizde Geçmişten Günümüze Kadar Gelen Fırkaları İle Güldürürken, Anlattıkları İle Ders veren Nasrettin Hocayı Gelecek Nesillere Aktarıyoruz. Özellikle Osmanlı Konseptli Organizasyonlarınız İçin Nasrettin Hocamızı Tavsiye Ediyoruz.

Nasrettin Hoca Fiyatları İçin Bizden Bilgi Alın.

0532 692 98 48

Nasrettin Hoca Kiralama