Bayrampaşa Palyaço Kiralama

bayrampaşa palyaço kiralama fiyatı

Bayrampaşa Palyaço Fiyatları

Bayrampaşa Palyaço Kiralama Servisi – İstanbul’un Tüm İlçelerinde Olduğu Gibi Bayrampaşa ilçesinde Yapacağınız Tüm Organizasyonlarda Palyaço Ekibimiz Hizmetinizde. İster Düğün olsun İster Sünnet Organizasyonu, İster Açılış İster Doğum Günü Partisi Farketmez Tüm Etkinlikler ve Organizasyonlara Renk Katmaya Devam Ediyoruz. Bayrampaşa Dışında İstanbul’un Avrupa Yakasındaki İlçeler Ve Semtlerde Tecrübeli Ve Profesyonel Palyaço Ekibi Kadrolarımız Hizmetinizde.

kiralık palyaçolar Bayrampaşa

Palyaço Fiyatları Ne Kadar?

  • 2 Saat Palyaço Animatör Hizmeti 1.000 TL
  • 3 Saat Palyaço Kiralama Fiyatı 1.350 TL
  • 4 Saat Palyaço Servisi Ücreti 1.850 TL
bayrampaşa palyaço hizmeti

Bayrampaşa Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaço Kiralama Fiyatımız Saatin Uzunluğuna Ve Yerin Uzaklığına Göre Değişiklik Gösterebilir. Palyaço Ücretleri 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla Her Zaman Hizmetinizde Olmaya Devam Ediyor. Kaliteli Ve Tecrübeli Animasyon Grubu Ve Palyaçolarımız İle Çocuklar Çok Eğlenecek. Yıllardır hep en kaliteli hizmeti sunarken müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizi 7/24 Arayıp Bilgi Alabilir, Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

bayrampaşa'da palyaço kiralamak için arayın.

Bayrampaşa Palyaço Organizasyonu

50 Kişilik Palyaço Kadromuz Her Zaman Ve Mekanda Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor. Palyaçolarımız Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz Söz Vermişsek Mutlaka O Tarih Ve Saatte Orada Oluruz. Birbirinden Renkli Şık Kıyafetler İşinin Uzmanı Elemanlar Çocuklarınıza Unutulmaz Zamanlar Yaşatacak. Hangi Organizasyonları Yaparsanız Yapın, animatör Palyaçolar eğlence adına herşeyi yapıyorlar.

palyaço bayrampaşa

Bayrampaşa Palyaço Servisi Ve İlizyonist Kiralama İçin Bize Her Daim Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir