Bakırköy Palyaço Kiralama

Palyaço Fiyatları Bakırköy

Bakırköy Palyaço Kiralama

Bakırköy Palyaço Kiralama k İstiyorum Diyorsanız Biz Buradayız. İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy ilçesinde palyaço hizmeti ihtiyaçlarında sizlere hizmet veriyoruz. tecrübeli palyaço animatörlerimiz ile sizlere en mükemmel hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. ister bir kişi ister on kişi fark etmez sizlere ekiplerimizi ulaştırıyoruz. organizasyonlara ister erkek palyaço, ister bayan palyaço gönderebiliyoruz. 2021 yılına özel hesaplı fiyatlar ve uygun ücretlerimiz hakkında bilgi alın. palyaço fiyatları 2 Saat 150 TL’den Başlamaktadır. 

palyaço kiralama bakırköy

En Ucuz Bakırköy Palyaço Fiyatları

animasyon grubu palyaço kiralama servisinde yüz boyama, sosis balon dağıtımı, oyun ve yarışmalar ile çocuklara inanılmaz eğlenceli programlar yapıyoruz. siz misafirleriniz ile ilgilenirken biz çocuklarınız ile güzel vakit geçiriyoruz. ekiplerimiz son derece neşeli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadırlar. animasyon ekiplerimiz içerisinde tahta bacak kiralama, jonglör gösterisi, ilizyonist ve sihirbaz gösterileri yapmaktadırlar.  

bakırköy palyaçolar

Palyaço Hizmetinde %20 ye Varan İndirimler

palyaço kiralama hizmeti yanında ilizyonist sihirbaz kiralama ve tahta bacak kiralama hizmeti de veriyoruz. sünnet organizasyonu, Ana Okulu Etkinliği, doğum günü partisi, açılış organizasyonu ve düğün organizasyonlarında ekiplerimiz sizlere hizmet sunuyor. kaç kişilik ekip isterseniz isteyin fark etmez, 100 kişilik palyaço kadromuz ile İstanbul’un Avrupa Yakasında Tüm Salon Ve Mekanlarda Hizmet vermeye devam ediyoruz.  doğum günlerinde yavrunuzun özel gününde özel anlar yaşatıyoruz.

bakırköy palyaço fiyatları

Bakırköy ilçesi palyaço kiralama ve sihirbaz Kiralama fiyatlarını bizden öğrenin. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir