Palyaço Referansları

ileanimasyon

Palyaço Referansları

Palyaço Ve Animasyon Ekibi Referansları

Palyaço Referansları

● ÜSKÜDAR SÖZBİR OTEL SÜNNET VE DÜĞÜN PROGRAMLARINDA ANİMATÖR EKİPLERİMİZLE HİZMET VERDİK.

● HAYAT HASTANESİ AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA PALYAÇO KİRALAMA VE ANİMASYON GRUBUMUZLA HİZMET VERDİK.

● İSTANBUL İLÇE BELEDİYELERİNİN RAMAZAN PROGRAMLARINDA PALYAÇO KİRALAMA, İLİZYONİST VE SİHİRBAZ GÖSTERİSİ, PANDOMİM SANATÇISI, JONGLÖR GÖSTERİSİ, SKEÇ GRUBU, KARAGÖZ HACİVAT VE AŞUK İLE MAŞUK GÖSTERİLERİ SUNDUK.

● ANADOLU’DA ÖZEL VAKIF VE DERNEKLERİN ÖZEL PİKNİK ORGANİZASYONLARINDA ŞİŞME OYUN PARKLARI VE MARAŞ DONDURMACISI İLE HİZMET VERDİK.

● PAŞA GARDEN RESTORANT’TA SÜNNET DÜĞÜNLERİNDE SÜNNET TAHTI YENİÇERİ HİZMETİ VE PAMUK ŞEKERİ, POPCORN ARABASI HİZMETİ VERDİK.

● FLORYA SOSYAL TESİSLERİNDE DÜĞÜN PROGRAMINDA ANİMASYON EKİPLERİMİZ VE PALYAÇOLARIMIZLA ÇOCUKLARLA GÜZEL VAKİT GEÇİRDİK.

● TOPKAPI 1453 SOSYAL TESİSLERİNDE DÜĞÜN VE SÜNNET ORGANİZASYONLARINDA NASRETTİN HOCA, JONGLÖR, NASRETTİN HOCA VE PALYAÇOLARIMIZLA ORADAYDIK.Palyaço Referansları

● DEVELİ RESTORANT’TA SÜNNET TAHTI YENİÇERİ VE MEHTER TAKIMI İLE HİZMET VERDİK.

● BAĞCILAR HALK SARAYINDA SÜNNET DÜĞÜNLERİNDE PALYAÇO KİRALAMA, İLİZYONİST GÖSTERİSİ, NASRETTİN HOCA VE TAHT YENİÇERİ HİZMETİ SUNDUK.

● ÖZEL VAKIF VE DERNEKLERİN KONGRE VE PİKNİK PROGRAMLARINDA PAMUK ŞEKERİ, POPCORN ARABASI, KÖZDE KESTANE, OSMANLI MACUNU, OSMANLI ŞERBETİ, KAHVECİ GÜZELİ VE MARAŞ DONDURMACISI İLE HİZMET VERDİK.

● BAYRAMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULUNDA YERLİ MALI HAFTASI DOLAYISIYLA PAMUK ŞEKERCİ, PATLAMIŞ MISIRCI, OSMANLI MACUNU VE OSMANLI ŞERBETİ HİZMETİ VERDİK.

● ÇEŞİTLİ RADYOLARIN KONSER VE KONFERANS ORGANİZASYONLARINDA ANİMATÖR, PALYAÇO, İLİZYONİST GÖSTERİSİ, PANDOMİM SANATÇISI, JONGLÖR GÖSTERİSİ, AŞUK İLE MAŞUK, KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİLERİ İLE HİZMET VERDİK.

● CEVAHİR OTELDE SÜNNET ORGANİZASYONU İLE BALON SÜSLEME, MEHTER TAKIMI,SÜNNET KOLTUĞU YENİÇERİ VE PALYAÇO KİRALAMA İLE MİSAFİRLERE GÜZEL VAKİT GEÇİRTTİK.

● ERESİN OTEL TOPKAPI’DA YIL SONU EĞLENCESİNDE BALON SÜSLEME HİZMETİ, İLİZYONİST GÖSTERİSİ, PALYAÇO VE ANİMATÖR HİZMETİ VERDİK.

● POLAT RÖNASANS OTEL’DE BAYİ TOPLANTISINDA OSMANLI ŞERBETİ, MARAŞ DONDURMASI VE KAHVECİ GÜZELİ İLE ORADAYDIK.

● AÇI İLKÖĞRETİM OKULU 23 NİSAN ŞENLİKLERİNDE ÖĞRENCİLERE HOŞ VAKİT GEÇİRTTİK. OSMANLI MACUNU, OSMANLI ŞERBETİ, PAMUK ŞEKERİ, POPCORN ARABASI, MARAŞ DONDURMASI, ELMA ŞEKERİ İKRAM ETTİK.

● ÇIRAĞAN SARAYINDA HİNT DÜĞÜNÜNDE TÜRK KÜLTÜRÜ İLE YAPILAN PROGRAMDA KESTANECİ, LOKMACI, GÖZLEMECİ, KÖZDE MISIR, DÖNERCİ VE NASRETTİN HOCA İLE KARŞILAMA YAPTIK.

● AVCILAR BEYAZ SPOT CENTER’IN AÇILIŞINDA MEHTER TAKIMI VE PALYAÇOLARIMIZLA YER ALDIK.

● TÜYAP GIDA FUARI’NDA PAMUK ŞEKERCİ, POPCORN ARABASI, OSMANLI ŞERBETİ VE KAHVECİ GÜZELİ İLE KATILDIK.

● PENDİK CROWN PLAZA’DA ŞİRKET ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARINA YAPILAN ÖZEL EĞLENCEDE İLİZYONİST GÖSTERİSİ, PALYAÇO VE ANİMATÖR ŞOVLARINA VE TAHTA BACAK KİRALAMA HİZMETİ SUNDUK.

● BERVAZE SOSYAL TESİSLERİNDE SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARINDA PALYAÇOLAR, ANİMATÖRLER VE İLİZYONİST GÖSTERİLERİ YAPTIK. YİNE BALON SÜSLEMELERİ VE SÜNNET TAHTI YENİÇERİ HİZMETİ SUNDUK.

Yıllardır Organizasyonlarda Bizi Tercih Eden Müşterilerimize teşekkür ederiz. Palyaço Referansları için bizden bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

animasyon administrator

    Bir cevap yazın