Palyaçolar Hakkında

Animasyon Grubu Hakkında

Palyaçolar Hakkında, Hayat Organizasyon Olarak, Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan ekibimiz, Yapılacak organizasyonu ilgili A ‘dan Z’ ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır. sıradan organizasyonlarda kurtulmak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

işte bu noktada bizler organizasyon firmaları devreye girerek en iyi ve kaliteli programları sizlere sunuyoruz. palyaçolardan, ilizyonistlere, jonglör ekibinden pandomim gösterilerine, ateşbaz kiralamadan her türlü animatörlere kadar onlarca ekip ve gösterilerimizi bizden talep edin.

Sizlerin Yaşayacağı Mutluluk, Organizasyon Grubumuzun Mutluluğudur.

animasyon ekibi

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz; Düğün Organizasyonu, nişan organizasyonu, şirket ve kurumsal organizasyonlar, sünnet organizasyonu, doğum günü partileri, süsleme organizasyonu, açılış organizasyonu, Mağaza açılışı ve fuar organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktayız.

Palyaçolar Hakkında

Animasyon Grubumuzun İçinde bulunan Karakterler; Palyaço Kiralama, Animasyon Grubu, Tiyatro Ekibi, Festival Ürünleri, Balon Süsleme, Çocuk Tiyatrosu ,Palyaço Gösterileri, Sihirbaz Gösterisi, Kukla Gösterisi , Kostüm Karakterler, Palyaço Kiralama, Süperman, Pamuk Prenses, Pamuk Şekerci, Popcorn Arabası Kiralama.

Osmanlı Macuncusu, Osmanlı Şerbetçisi, Maraş Dondurmacısı, Pandomim Sanatçısı, Sahlepçi Arabası, Bozacı Kiralama, Uzun Adam , Şişme Palyaço , Ateş Yutan Adam, Ateşbaz, Jonglör Gösterisi, Şişme Palyaço, Sosis Baloncu, Balon Süsleme , Yüz Boyama, Sosis Balon, Örümcek Adam Kostümü Ve Nasrettin Hocadır.

Animasyon Grubu Ve Palyaço Ekibimizle Sizlerleyiz.

2000 Yılından Bu Zamana Kadar Yaptığımız Programlarda Bizim Kalite Ve Tecrübemizi Tercih Eden Müşterilerimize Sonsuz Teşekkür Ederiz… size ve dostlarınıza sesleniyoruz. etkinliklere ve organizasyonlara değer katmak için animatörlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. tecrübe zamanla kazanılır.

biz bu işi 20 yıla yakındır yapıyoruz. tecrübemizi sizinle paylaşmak isteriz. bizi arayın en kusursuz organizasyonlar yapalım.Palyaçolar Hakkında

Palyaço Kiralama Ve Animasyon Grubu Organizasyon Hizmetleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.