Sarıyer Palyaço Kiralama

sarıyer palyaço kiralama

Sarıyer’de Tüm Etkinliklerde Palyaço Servisi

Sarıyer Palyaço Kiralama En Ucuz Fiyatlarla yıllardır sizlerle. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Yapacağınız Doğum Günü , Dükkan Açılış Organizasyonu, Sünnet Düğün Organizasyonu Ve Anaokulu Etkinliklerinde Animatör Ve Palyaço ekibi Hizmeti İçin Animasyon Grubu Şirketimiz İle İletişime Geçebilirsiniz. 2000 yılından beri birçok etkinlik ve organizasyonda yer alan firmamızı tercih edin pişman olmayacaksınız. ekiplerimizin eğlendirirken güldüren, güldürürken düşündüren oyunlar ve yarışmalar sizleri bekliyor.

animatör palyaço kiralama

Sarıyer Palyaço Kiralama Etkinliği

20 Yılı Aşkın Organizasyonlara Hizmet Sunan Firmamız En Kaliteli Hizmeti Sunarken, En Uygun Fiyatları da Sizlere Sunuyor. artık sizde en iyi ve uzman Palyaço Ekiplerimizi organizasyonlarınıza çağırabilirsiniz. En Eğlenceli Ve Profesyonel animatörler hizmetinizde. palyaço ekipleri yanında ilizyonist, Sihirbaz kiralama ve tahta bacak kiralama servisimizde mevcuttur. Ayrıca Kostüm Karakter Animatörlerimizi de organizasyonlara davet edebilirsiniz.

sarıyer palyaço hizmeti

En Kaliteli Palyaçolar En İyi Fiyatlar

Palyaçolarımız Programlarda Çocuklarla yüz boyama, sosis balon dağıtımı, oyunlar, yarışmalar, ip çekme, çuval yarışı ve sandalye kapmaca gibi oyunlar oynatmaktadırlar. 1 saat ten 4 saate kadar yaptığımız etkinliklerde çocuklar çok eğlenecek. siz misafirlerinizle ilgilenirken yemeğinizi yerken animatör palyaçolarımız çocuklarınız ile ilgilenirler. 1 Saatlik Palyaço Fiyatı 500 TL.

en eğlenceli palyaçolar

Sarıyer Palyaço Etkinliği Fiyatları

  1. 2 Saatlik Palyaço Hizmeti Fiyatı 1.000 TL
  2. 3 Saatlik palyaço Servisi Ücreti 1.400 TL
  3. 4 Saatlik Palyaço Etkinliği Fiyatları 1.900 TL

palyaço kiralama sarıyer

Sarıyer Palyaço Servisi ve sihirbaz kiralama En İyi Fiyatlarla Hizmetinizde. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir