Mehter Takımı Programları

Mehter Takımı Programları Fiyatları

mehter takımı kiralama ile düğün organizasyon

İstanbul Mehteran Grubu Fiyatları Kaç Para?

Mehter Takımı Programları, Osmanlıdan Günümüze gelen bu coşkun sese sizde kulak verin. davula her vurulduğunda gönüller kahramanlık duyguları ile coşar. mehter takımı Osmanlıda askerlere cesaret katar ve onları savaşlarda güç verirdi.

mehter takımı okul şenlikleri

günümüzde bu mirasın devamı adına organizasyonlarda mehter takımı gösterileri yapmaktayız. mehteran takımı gösterileri özellikle sünnet düğünleri ve açılış organizasyonlarında sıkça talep görmektedir. son yıllarda gelin çıkarmada yine mehteran takımı kiralama hizmeti vermekteyiz.

mehter takımı kiralama ücreti

Mehter Takımı Programlarında Neler Yapıyoruz?

mehter takımı kiralama servisimizi arayabilir Ve Özel Geceleriniz İçin Mehter Takımını Davet Edebilirsiniz. Son Zamanlarda Özellikle Sünnet Organizasyonlarında yeniçeri askeri ile sünnet çocuğunun salona çıkışı sırasında, Düğünlerde Karşılamada, asker uğurlama ve açılış organizasyonlarında sıkça talep görmektedir. mehter takımı kiralama servisi ile size mehter marşlarını çalarak osmanlıdan gelen bu coşkuyu sizlere yansıtıyoruz.

Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları

mehter takımı organizasyonlarını osmanlı mehter takımının verdiği destekle yapmaktayız. son derece makul ve ekonomik fiyatlarla İstanbul’un her ilçe ve bölgesine hizmet vermekteyiz. mehteranın coşku ve heyecanı tüm gönülleri sarıyor. sizde bu muhteşem sese kulak verin, ecdadın kahramanlıklarını ruhunuzda yaşayın.

mehteran takımı ile fuar organizasyon

eski zamanları günümüze taşıyarak bir nebze olsun nostaljiyi yaşatmaya çalışıyoruz. osmanlı savaşa giderken büyük mehteran takımları davula vurdukları zaman düşmana korku salarmış, osmanlı askerlerine güç katar ve daha korkusuzca savaşırlarmış.

istanbulda mehteran ekibi ücreti

mehter takımı kiralama fiyatları ve rezervasyon için arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir