Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Programları

İstanbul Mehteran Grubu Fiyatları Kaç Para?

Mehter Takımı Kiralama, Osmanlıdan Günümüze gelen bu coşkun sese sizde kulak verin. davula her vurulduğunda gönüller kahramanlık duyguları ile coşar. mehter takımı Osmanlıda askerlere cesaret katar ve onları savaşlarda güç verirdi. günümüzde bir kültürel faaliyet olarak devam eden mehteran ekipleri hala gönülleri coşturmaya devam ediyor. Mehteran Takımı Fiyatları 1.100 TL’den Başlamaktadır. 8 Kişiden 30 kişiye kadar ekip oluşturabiliyoruz.

mehter takımı okul şenlikleri

Düğünlerde Mehter Takımı Organizasyonu

günümüzde bu mirasın devamı adına organizasyonlarda mehteran takımı gösterileri Yapmaktayız. özellikle sünnet düğünleri ve açılış organizasyonlarında sıkça talep görmektedir. son yıllarda Düğün Davetlerde Ve gelin çıkarmada yine mehteran takımı kiralama hizmeti vermekteyiz.

mehter takımı kiralama ücreti

Mehter Takımı Kiralama İle Neler Yapıyoruz?

mehter takımı kiralama servisimizi arayabilir Ve Özel Geceleriniz İçin Mehter Takımını Davet Edebilirsiniz. Son Zamanlarda Özellikle Sünnet Organizasyonlarında yeniçeri askeri ile sünnet çocuğunun salona çıkışı sırasında, Düğünlerde Karşılamada, asker uğurlama ve açılış organizasyonlarında sıkça talep görmektedir. mehter takımı kiralama servisi ile size mehter marşlarını çalarak Osmanlıdan gelen bu coşkuyu sizlere yansıtıyoruz.

Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları

mehter takımı organizasyonlarını Osmanlı mehter takımının verdiği destekle yapmaktayız. son derece makul ve ekonomik fiyatlarla İstanbul’un her ilçe ve bölgesine hizmet vermekteyiz. mehteranın coşku ve heyecanı tüm gönülleri sarıyor. sizde bu muhteşem sese kulak verin, ecdadın kahramanlıklarını ruhunuzda yaşayın.

mehteran takımı ile fuar organizasyon

Fuar Organizasyonu Açılışında Mehter Takımı Gösterisi

Yılda İki Kez Yaptığımız mücevher fuarı açılışlarında gelen yerli ve yabancı tüm misafirlere mehter marşları ile muhteşem konserler sunuyoruz. sahnedeki programdan sonra ekibimiz ile birlikte tüm fuar standlarını mehter marşları çalarak selamlıyoruz. tecrübeli müzisyen kadrosu en güzel marşları seslendirirken, müşteriler bizlere eşlik ediyorlar.

dükkan açılışında mehteran takımı

Osmanlı Mehter Takımı Organizasyonu

eski zamanları günümüze taşıyarak bir nebze olsun nostaljiyi yaşatmaya çalışıyoruz. Osmanlı savaşa giderken büyük mehteran takımları davula vurdukları zaman düşmana korku salarmış, Osmanlı askerlerine güç katar ve daha korkusuzca savaşırlarmış. geçmiş zamandan şimdiki zamana yayılan bir sevdadır Mehteran.

istanbulda mehteran ekibi ücreti

mehter takımı fiyatları ve rezervasyon için arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir