Maraş Dondurmacısı Kiralama

ileanimasyon

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş Dondurmacısı Kiralama Ücreti

maraş dondurmacısı fiyatıMaraş Dondurma Servisimaraş dondurmacısı

Maraş Dondurmacısı Kiralama, sünnet organizasyonlarınızda maraş dondurmacısı ile gelen misafirlerinize süpriz yapabilirsiniz. ayrıca düğün organizasyonu ve nişan organizasyonlarında yine misafirlerinize külahta hakiki maraş dondurması Sunumu Yapabilirsiniz.

maraş dondurmacısı standı ve arabamız temiz ve yenidir. servis yapan elemanımız otantik kıyafetlidir. dondurmalarımız hakiki maraş dondurmasıdır. keçi sütünden ve dövme dondurmadır. yılların tecrübe ve deneyimi ile sizlere en lezzetli dondurmayı ikram ediyoruz.

Maraş Dondurmacısı Fiyatları

maraş dondurması kiralama

15 yıldan beridir nostaljik sokak arabalarımızla hizmet verdiğimiz bu sektörde gittiğimiz tüm organizasyonlarda tüm müşterilerimizi memnun ettik. bizi tercih eden dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. eski ve otantik tatlardan animasyon yiyeceklerimiz ve panayır yiyecekleri için bizden bilgi alın. 0532 692 98 48

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Geleneksel Lezzetlerden Olan Maraş Dondurması Sunumunu Yine Geleneksel Kıyafetlerle Yapmaktayız. geçmişten günümüze gelen ve tadı her devirde çok beğenilen dondurmalar sizlere en organik haliyle servis edilmektedir. dondurmalarımızı külah ile ikram etmekteyiz. yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurma, serinleten yönüyle her zaman sevilerek tüketilmektedir.Maraş Dondurmacısı Kiralama

ünü tüm dünyaya yayılan, havaların çok sıcak olduğu dönemlerde hem ferahlatıcı yönü, hemde besin değeri yüksek olan maraş dondurması en küçüğünden en büyüğüne kadar büyük bir iştahla tüketilmektedir. maraş dondurmasını hem kakaolu hemde sütlü olarak sizlere servis ediliyor. biz iddialıyız en iyi dondurmayı yiyin vazgeçemeyeceksiniz.

ülkemizin en büyük organizasyon şirketlerinden biri olan firmamız sizlere organizasyon alanında gerekli olan tüm ekip ve ekipmanları sunmaya devam ediyor. animasyon ekiplerinden, açılış organizasyonuna, sünnet cemiyetlerinden piknik organizasyonlarına kadar birçok etkinlik şirketimiz tarafından sizlere sunuluyor. yaz aylarında dondurma kiralama ve buz gibi osmanlı şerbeti dağıtımlarımız çok yoğun bir şekilde gerçekleşiyor.

sizde yazın sıcaklığında yaptığınız organizasyonlarınızda maraş dondurması ile ortama ferahlık ve farklılık katın.

Yazar hakkında

animasyon administrator

  1 yorum

  animasyonYayın tarihi11:39 pm - Ara 11, 2017

  Merhabalar Mehmet Bey.

  1000 kişilik bir organizasyonumuz için maraş dondurmacı hizmetiniz
  alternatifini düşünmekteyiz.

  Şile / Yeşilvadi’de yapılacak organizasyonumuz için 24 Eylül tarihinde
  almak istesek, 08:00 dan 16:00 a kadar fiyatlandırma rica ediyorum.

  Teşekkürler

  Uğur YILMAZ

  Macera Akademisi

  Bir cevap yazın