İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama

İlizyonist Kiralama Hizmeti

kiralık sihirbaz hizmetleri

İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama Servisi ile Açılış Organizasyonu, sünnet düğün organizasyonu, düğün cemiyetleri ve doğum günü gibi kısaca sizin için en önemli günlerde sizlerde organizasyonlarınıza farklı bir anlam katabilirsiniz. Bu konuda çoğu kişinin aklına gelmeyecek olan ilizyonist kiralama en iyi yollardan biri olacaktır.

ilizyonist gösterisi ile sünnet organizasyonu

Yetişkinlere özel olarak şirketimiz tarafından sunulan profesyonel ilizyonist gösterileri herkes tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. İlizyonistler sayesinde etkinliklerinizin daha güzel bir şekilde geçmesini sağlıyorsunuz. Belki de bir çoğunuz bu durumu masraflı gibi görmektedir.

istanbul sihirbaz kiralama hizmeti

İstanbul Sihirbaz Gösteri Organizasyonu

Fakat şirketimiz bütün bu yüksek fiyatları aradan kaldırarak size en uygun fiyat olanakları sağlamaktadır. İlizyonistler, sahneden yok etme numarası, tavşan çıkartma, animasyonlarla gösterileri sunarak muhteşem dakikalar içerisinde olmanızı sağlamaktadır.

istanbul ilizyonist kiralama

Sihirbaz Kiralama İle Sünnet Düğünlerindeyiz.

çocukluğumuzdan beri ilizyonistlerin yaptığı gösteriler ve şovlar hep bizi şaşırtmıştır ve ilgimizi hep çekmiştir. yıllardır her zaman 7 den 77 ye kadar herkesin severek izlediği ve takip ettiği ilizyonistlerin gösterilerini size ulaştırıyoruz. sizde bu muhteşem programları bizden talep edebilirsiniz.

İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama Servisi

İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama Servisi

Yetişkinlerin yanı sıra artık çocuklarında ilgiyle izlemiş olduğu en güzel gösterileri bir arada bulabilmeniz de sizin için zor olmayacak.  Şapkadan tavşan çıkarma, çemberlerin birbirine geçmesi gibi izlerken fazlasıyla zevk alacağınız gösterilerde şirketimiz ilizyonistleri tarafından sunulmaktadır.

istanbul sihirbaz kiralama servisi

Eğer ki sizlerde bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken vakit kaybı yaşamadan hemen iletişime geçmek olacaktır. sizde organizasyonlara ve etkinliklere sihirbazlarla farklılık katın.

sihirbaz gösteri organizasyonu

Sihirbaz Gösteri Organizasyonları

İlizyonist Kiralama yoluna hemen sizlerde başvurarak organizasyonları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kısaca alacağınız üst düzey kalitede ki hizmetler sayesinde organizasyonunuz kusursuz bir hale dönüşmeye başlayacaktır. Üstelik tüm bu hizmetlerden yararlanmak adına online platformdan da iletişime geçebilmeniz mümkün.

kiralık sihirbaz ücretleri

4 Replies to “İlizyonist Kiralama Ve Sihirbaz Kiralama”

 1. Merhaba,

  Öncelikle iyi bir hafta geçirmenizi dileriz. 24 – 25 Aralık tarihlerinde İstinye Park Alışveriş Merkezinde yapılması planlanan etkinlik için gösteri ekibine ihtiyacımız bulunmaktadır. Gösteri ekibinin günde 4 – 5 defa performans sergilemesi düşünülmektedir. Kortej halinde alışveriş merkezi içerisinde yürüyerek şovlarını sergilemesi planlanan tahta bacak, jonglör, bando vs. gibi ortalama 10 kişilik bir ekibin performanslarıyla ilgili detayları, bütçesi ve verdiğimiz tarihteki uygunluk durumu hakkında geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.

  İyi çalışmalar dileriz,

  Saygılarımla,

  Cömert Tamer Tuncalı

 2. Mehmet Bey merhabalar,

  Telefonda bahsetmiş olduğum gibi

  16 Aralık – Pandomim ve İllüzyonist-günde 3’er kez

  23 Aralık – Pandomim ve İllüzyonist-günde 3’er kez

  Bu tarihler uygun mudur sizin için?

  Bir de ben sizden daha önce telefonda fiyat almıştım ancak bu tarihlerde Akasya AVM’de günde 3 kere yapılacak gösterilerin ücretleri son olarak ne olur?

  Saygılarımla,

 3. Merhaba;
  Ramazan ayı içerisinde iftar yemeği ile birlikte sunnet yemeği vermeyi düşünüyorum. 50 kişilik yemekte Ramazan konseptine uygun olarak
  Jonglor
  Tahta bacak adam
  Ateş saçan adam
  Hacıvat Karagöz
  Çocukları eğlendirmek için 2 Animator
  İçin teklif rica ediyorum.
  Neslihan tunç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir