Panayır Yiyecekleri Ve İkram Arabaları

Pamuk Şeker Arabası Kiralama & Patlamış Mısır Arabaları

patlamış mısırcı ve popcorn arabaları

Popcorn Ve Patlamış Mısır Arabası Ücretleri

Panayır Yiyecekleri Ve İkram Arabaları, Nostaljik Sokak Satıcılarımızla Sünnet Organizasyonlarınızda, Düğün Organizasyonunuzda, Piknik Organizasyonlarında Ve  Nişan Programlarınızda Profesyonel Ekiplerimizle Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

Ayrıca Kurumsal Organizasyonlar, Fuar Organizasyonu, Açılış Organizasyonlarında, Doğum Günlerinde Ve Kına Gecelerinde Pamuk Şeker Arabası ve Patlamış Mısır Arabaları İle Sizlere Hizmet Sunuyoruz. Elemanlarımız Programdan Önce Gelir Hazırlıklarını Yaparlar ve Yerlerini Alırlar, Osmanlı Kıyafetlerini Giyerler.

nostaljik sokak arabaları

Nostaljik İkram Arabaları Kampanyası

200 Kişilik Pamuk Şeker Arabası

200 Kişilik Patlamış Mısır Arabası Kiralama

200 Kişilik Osmanlı Macunu Kiralama

200 Kişilik Osmanlı Şerbetçisi

Hepsi Sadece Fiyatımız 1.000 TL

ikram arabaları kampanyası

Temiz Ve Yeni Sokak Arabalarımız Ve Hijyenik Ürünlerimizle Hizmet Vermeye Başlarlar.

panayır yiyecekleri fiyatları

Panayır Yiyecekleri Ve İkram Arabaları

Özellikle Sünnet Düğünlerinde Pamuk Şekeri Arabası Kiralama, Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti, Patlamış Mısırcı İle Hizmet Veriyoruz. Ramazan Etkinliklerinde Osmanlı Şerbeti Ve Osmanlı Macuncusu Hizmeti Sunmaktayız. Açılış Organizasyonu Ve Fuar Organizasyonlarında Lokmacı Kiralama Ve Maraş Dondurmacısı Sunumu Yapmaktayız.

dondurma ve patlamış mısırcı

İstanbul Pamuk Şeker Arabası Kiralama Servisi

Yine Düğün Organizasyonlarında Kahveci Güzeli Standı Kiralama İle Türk Kahvesi sunumu ile Sizlerleyiz. Ayrıca Soğuk Kış Aylarında Bozacı Standı, Bardak Mısırcı, Kestaneci Kiralama, Salepçi Kiralama Hizmeti İle Hizmetinizdeyiz. Diğer Ürünlerimizden; Simitçi Arabası Kiralama, Bardak Mısırcı, Süt Mısırcı, Gözlemeci, Közde Mısırcı İçin Bizi Arayın.

nostaljik sokak arabaları hizmetimiz her zaman müşterilerimiz tarafından teşekkür almaktadırlar. ülkemizin en kurumsal ve büyük firmaları tarafından tercih edilen firmamız bu alanda ilkleri yaşatmaktadır. şirket etkinliklerinden, sünnet düğün merasimlerine, doğum günlerinden, açılış organizasyonlarına kadar bir programda yer alıyoruz. siz ve dostlarınıza en mükemmel organizasyonları sizler için gerçekleştiriyoruz.

Panayır Yiyecekleri Ve İkram Arabaları